Objekt som liknar Afshar

Afshar

Semi-antik, 147x194, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear

Afshar

Semi-antik, 146x199, jämnt slitage, korroderad, trampveck, folding wear, even wear, corroded

Afshar

Antik, 147x173, ställvis slitage, mindre trampveck, parts with wear, minor folding wear

Afshar

Antik, mindre lagning, 141x185, minor repair

Afshar

Antik, 122x188, jämnt slten, korroderad, kortsidor saknar några knutrader, mindre lagning, even wear, corroded, ends missing a few rows of knots, minor repair

Afshar

Antik, 148x175, jämnt ställvis hårt slitage, lagning, en kortsida saknar ngn knutrad, langettskador, even partly heavier wear, repair, one end missing a few rows of knots, needs new overcast