Objekt som liknar Spegel +

med lampett, Gustaviansk stil, höjd: 95 (skadat glas)

Ett par, Gustaviansk stil, mässing, höjd: 25 cm

1 par, Gustaviansk stil, Brons Förgyllda, 1800-tal, höjd: 47

Väggur

Gustaviansk-stil + lampetter, höjd: 52