Objekt som liknar Bergère

Bergère

Läder, Louis XVI-stil, skador i sits

Bergère

louis XVI-stil, sekelskifte, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Bergère

Louis XVI-stil, 1800-tal, (dunplymån saknas + slitet tyg)

med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988), Pernilla, skador & fläckar

Väggpendyl

Gustaviansk stil, Rob. Engström, Stockholm, förgylld, höjd: 88