Objekt som liknar Appliquer

1 par, brons, empirestil, höjd: 55 cm

Ett par, 1800-tal, Empire-stil, Brännförgylld brons, 3 ljusarmar vardera, höjd: 35

1 par, mässing, empirestil, höjd: 31

1 par, mässing, empirestil, höjd: 30 cm