Objekt som liknar Skulpturer

Etsning

Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Fisk. Signerad, numrerad 98/100. Motivet: 15x20,5 cm

Etsning

Stig Borglind (1892-1965), fiskar, motivet: 34 x 26

Etsning

Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Elefant. Signerad, numrerad 5/20. Motivet: 48x47 cm