Objekt som liknar Väggreliefer

Thorsten Knaak (f. 1965), brons, signerad. T. K, H Noack Berlin, längd: 33 cm, höjd: 18 cm

Järn / koppar, Juli - December, Sent 1800-tal, diameter: 52

Kina, brons, sent 1800-tal, höjd: 36

porträtt, brons, sign. P. J. David, 1832, Georges Cuvier, dia 17

2 st, brons, The Marly Horses, efter Guillaume Coustou dä, Sent 1800-tal. Längd: 51. Höjd: 59 cm, 23kg / st ca

2 st, sent 1800-tal, zink, Flicka & Pojke, höjd: 28-30, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]