Objekt som liknar Brickor

Färgetsningar

5 st, Inköpta på Firma Svenskt tenn, motivets mått: 30x35

Etsning

Sign med Tennram firma svenskt tenn, 29x23

Gravyr

kolorerad, inköpt på Firma Svenskt Tenn, 1970-tal, motivet: motivet: 34x20