Objekt som liknar Kuvertbord

Kuvertbord

20-tal, ek, längd: 53, djup: 53, höjd: 63

Kuvertbord

Ek, längd: 73 cm, djup: 73 cm, höjd: 66 cm

Kuvertbord

Ek, längd: 60, djup: 60, höjd: 77, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Kuvertbord

Ek, omkring sekelskiftet 1900. Längd: 70, djup: 70 cm, höjd: 66 cm