Objekt som liknar Piedestal m stenskiva

Bord med stenskiva

gustaviansk stil, producerat för NK, dia 65, höjd: 71, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Bord med stenskiva

Gustaviansk stil, producerat för NK, dia 65, höjd: 71

Bord med stenskiva

skiva av kalksten, längd: 80, djup: 50, höjd: 57

Stenskiva

längd: 200 cm, djup: 48 cm, höjd: 2 cm

Stenskiva

Till salongsbord. Längd: 75 d65, höjd: 2 cm