Objekt som liknar Soffbord

Soffbord

Hans Wegner, teak, längd: 110 (fläckig skiva)

Soffbord

mahogny, läderskiva, (fläckar), längd: 83, djup: 57, höjd: 66

Slagbord

längd: 166, djup: 102, höjd: 76, fläckar

Soffbord

Jason, Danmark. Längd: 125. Djup: 55 cm. Höjd: 58 cm

Soffbord

Danmark, Haslev, längd: 143 cm, djup: 92 cm, höjd: 54 cm

Soffbord

Minerva, France & Son, Danmark, 1950/60-tal, längd: 76 cm, djup: 73 cm, höjd: 63 cm

Soffbord

Torben Orskov, Danmark. Diameter: 59, höjd: 39 cm

Soffbord

Ole Wanscher (1903-1985) Danmark, märkt under Ole Wanscher PJ Made in Denmark och Danish Furnituremakers Control

Soffbord

Danmark, längd: 94, djup: 71, höjd: 51

Soffbord

Danmark, längd: 135 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Soffbord

Danmark, Märkt Havslevande OPUS 9, längd: 135 cm, djup: 77 cm, höjd: 50 cm

Soffbord

Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm

Soffbord

teak med hylla i rotting, Danmark, 1950-tal, längd: 100, djup: 51, höjd: 55

Soffbord

Danmark, längd: 140, djup: 45, höjd: 37

Soffbord

Danmark, ek, längd: 130, djup: 49, höjd: 52