Objekt som liknar Gravyr

Gravyrer

Efter Rubens, 1707, Mytologiskamotiv, 60x85

Gravyr

1800-tal, efter Rubens, 1800-talsram, 54x47

Gravyr

Nicolaus Lauwers (1600-1652), efter Rubens, 47x69

Gravyr

PP Rubens, William Walker, J Boydell, Lions at play, 1769. Motivet: 42x53

Gravyr

PP Rubens, William Walker, J Boydell, Lions at play, 1769. Motivet: 42x53 cm

Kopparstick

Efter Rubens, 1700-tal, bladets mått: 57x47

Kopparstick

Lucas Vorsterman, Efter Rubens, Konungarnas tillbedjan, 57x75

Akvarell

Ruben Heleander, Algeriet -71, 46x37