Objekt som liknar Fotokonst

Fotokonst

Barbara Nicolai, 6/25, bladets mått: 56x54

Fotografi

Barbara Nicolaj, 8/25, bladets mått: 43x54

Fotografi

Barbara Nicolaj, 2/25, bladets mått: 56x54

Fototryck

Barbara Nicolai, 2/25, bladets mått: 43x54

Fototryck

Barbara Nicolai, 25 upplaga, bladets mått: 56x54

Docka

Barbara Bukowski Design, höjd: 75

Fotografi

Barbara Nicolaj, 7/25, bladets mått: 56x54

Akvarell

Barbara Szubinska, Humleodling, 75x56

Grafiskt blad

Barbara Nicolai, 1/25, bladets mått: 44x54

Blyerts

Barbara Gawdzik, Kataryna, rimn: 29 x 43

Filmaffisch

Älskade spion, Roger More som James Bond. The spy who loved me. Curt Jurgens, Barbara Bach m. fl. Den är störst. Den är bäst. Det är BOND!, Tryckeri AB Småland - Jönköping 1977

Barbara Ur Piwarska, hus, signerad. 1973. Olja på pannå, 40x31

Fotokonst

Lennart Nilsson, signerad, Hormon i blodåder, 100x67

Fotokonst

3 delar, Sven Hörnell, Kebnekajse, motivet: 29x46