Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Margareta Wiik, Höst, 5/110, motivet: 66x41

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), 101/290, Club, bladets mått: 59 x 39

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), 31/200, motivet: 24x33

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), 28/290, motivet: 59x38

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), 95/290, bladets mått: 83x60

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), 287/290, bladets mått: 59x43

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), köksinteriör, motivet: 69x39

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), stadsmotiv, signerad, 206/320,62x62

Färglitografi

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), HC-upplaga, motivet: 59x28

Litografi

Angelica Wiik (f. 1960), 25/60, motivet: 56x34

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 155/190, motivet: 60x44 cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 110/290. Motivet: 42x60cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 109/190. Motivet: 57x60cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, ej numrerad. Motivet: 61x43 cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 190/290, bladets mått: 44x30 cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 192/290, bladets mått: 43x30 cm

Färglitografi

Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. 192x290, bladets mått: 43x30 cm. Signerad, oramad