Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Björn Larsson, Brygga, 199/360, motivet: 36 x 50

Färglitografi

Signerad Lars Norrman 200/310, Skuta vid brygga, 38x51

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), brygga, 92x110 mm: 34x28

Färglitografier

3 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Brygga/båtar, motivet: 28x37 ca

Färglitografi

Reinhold Ljunggren (1920-2006), Brygga, signerad, motivet: 22x35