Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Ola Billgren (1940-2001), 149/200, signerad. , motivet: 31x54

Färglitografi

Ola Adolphsson, Roslagsskuta, 99/100, signerad, -82, motivets mått: 30x41

Litografi

Ola Billgren, 216/330, 1973, Hotellrum i Spanien, 42x60