Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografier

2 st, Marcel Genay (f. 1929), stadsmotiv, 37 x 59

Färglitografi

Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 30x49

Färglitografi

Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 31x50

Färglitografi

2 st + 1 etsning, Marcel Genay (f. 1929), 37x59 respektive 40x30

Färglitografier

4 st, Marcel Genay (f. 1929), Stockholmsmotiv, motivet: 30x49 ca

Färglitografi

Marcel Genay (f. 1929), E. A, signerad, motivets mått: 64x48

Litografier

4 st, Marcel Genay (f. 1929), oramade, bladets mått: 45x61, 37x59

Färglitografi

Marcel Genay (f, 1929), EA (konstnärens exemplar), Stockholm, 36 x 59

Färglitografi

Marcel Genay (f. 1929), EA (konstnärens exemplar), Stockholm, 36 x 59