Objekt som liknar Färglitografi

Trädgårdsbord

med klaffar, 21 + 2x60. Höjd: 75 + trädgårdsstol, (position)

Färglitografi

Madeleine Pyk (f. 1934), Cykeltur med Leo, 36x43

Solstol

+ trädgårdsstol, 2 delar, fällbara, modell äldre

Leo Turner, The Valley of the Trent 1905, 36x56

Tavla

Leo Caillard, Fotografi, Diorama I. Signerad, numrerad 108/200. Motivet: 100x150 cm

Tavla

Akvarell

Leo Fallkowski, På bussen, signerad, 28x40