Objekt som liknar Grafik

Akvarell

Lennart Olausson, -87, Jersey, 20x24

Etsning

Leif Olausson, -89, motivets mått: 17 x 25

Etsning

Leif Olausson, -86, Svart guld, 31/50. Motivet: 36x50

Akvarell

Carl August Olausson, Drottningholm, Svandammen, 25x35

Stina Olausson, stilleben, signerad. , 49x24