Objekt som liknar Litografier

Litografier

2 st. Yngve Gamlin, numrerade, 60x38 (en saknar glas)

Litografier

3 st. Yngve Gamlin (1926-1995), ca. 55x40

Litografi

Yngve Gamlin (1926-1995), -74, 89/100, Med dedikation, motivet: 57 x 40

Litografi

Yngve Gamlin (1926-1995), ramens innermått: 34x29, brevbärare, 98/300

Litografi

Yngve Gamlin (1926-1995), 31/275, Voltige, 1984, motivet: 64x46

Litografi

4 st, Yngve Gamlin (1926-1995), Sverige. Signerad, daterad 74,100 upplaga, bladets mått: 70x50, oramade lösa blad

Skisser

original, Yngve Gamlin, teaterdekor

Y Gamlin, Självporträtt i månsken, 1949, 67x25

Yngve Gamlin (1926-1995), Modeskiss, Jago, 43x34