Classe Campbell, Äppelblom i kanna, 59 x 41

Classe Campbell, studie, signerad, -48, 59x39

Litografi

Christina Campbell, Växtanstalten, 9/250, 50 x 38

Tallrikar

12 st, Rosenthal, Chelsea, Nina Campbell, Diameter: 25 cm

Serigrafi

Warhol, Sunday B Morning, Campbells, 87 x 57

Silkscreen

efter Andy Warhol, Campbells Soup, 47x38

Silkscreen

Silkscreen

efter Andy Warhol, Campbells Soup, 49x39

Silkscreen

efter Andy Warhol, Campbells Soup, 48x39

Silkscreen

efter Andy Warhol, Campbells soppburkar, 29x20

Kaffegods

Rosenthal, Chelsea, Nina Campbell, 11+ 3 delar

Soppburkar

2 st. Campbell`s, Andy Warhol (1928-1987)

Silkscreen

Efter Andy Warhol, Campbells Tomato Soup, 33/75, 29x20

Soppburk

Campbells Tomato soup, Limited edition (bäst före 7/12-08)