signerad. Eug.De Black, Par på strand 66x46 (krackelerad)

Classe Campbell, studie, signerad, -48, 59x39

Classe Campbell, Äppelblom i kanna, 59 x 41

Pia Hesselmark-Campbell (1910-2014), Röda skalbaggar, 30x95

Sparbössa

gjutjärn, Jolly Black, höjd: 18, (bottenplattan saknar skruv)

Classe Campbell (1910-1987), Sverige. Flygande moln, signerad. Olja på duk, 60x80 cm

Litografi

Christina Campbell, Växtanstalten, 9/250, 50 x 38

Whiskyreklam, Black & White, Buchanans, metall, längd: 14, höjd: 13

Färglitografi

Classe Campbell, -57, Våreld, Kortebo, 28 x 39

Serigrafi

Warhol, Sunday B Morning, Campbells, 87 x 57